Forum WaMpYmRoKu Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Ogólne zasady gry "BiteFight"

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WaMpYmRoKu Strona Główna » Regulamin! Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ogólne zasady gry "BiteFight"
Autor Wiadomość
ogf-carl
Administrator


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 105
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10

Post Ogólne zasady gry "BiteFight"
§1 Konta


I.Dzielenie konta

Dzielenie konta jest zabronione. Konto może być użytkowane wyłącznie przez jedną osobę.


II Multikonta

Gracz może posiadać jedynie jedno konto na każdym serwerze Bitefight. Konta należące do tej samej osoby, niezależnie od tego czy zachodzi miedzy nimi współpraca będą blokowane.

Jeśli kilku użytkowników korzysta z tego samego IP (w domu, w pracy, szkole, akademiku itp) i zamierza grać na tym samym serwerze BiteFight powinni ten fakt zgłosić do operatora danego serwera niezwłocznie po założeniu kont.

Szczególnie należy unikać dalszych oprócz IP powiązań pomiedzy kontami, jak podobne nazwy graczy podobne adresy emailowe.


III Zamiana kont

Konto należy zawsze do posiadacza i jest powiązane na stałe z jego adresem e-mail. Jeżeli użytkownicy zamienią konta bez powiadomienia o tym Operatora Gry, to późniejsze zażalenia, skargi, zmiany itp. nie zostaną wprowadzone, dopóki właściciel konta nie złoży wniosku za pośrednictwem adresu, który jest powiązany z tym kontem. Przy zamianie kont bez powiadomienia Operatora Gry nie ma najmniejszej szansy na backup lub powrót do stanu poprzedniego .


§2 Bug-Using


Wykorzystywanie błędów w oprogramowaniu dla własnej korzyści, a wiec tzw. bug-using, jest zabronione.
Każdy gracz jest zobowiązany bezzwłocznie zgłosić wszystkie znalezione bugi Operatorowi Gry. Wykorzystywanie bugów w celu zdobycia przewagi w grze może prowadzić od blokady do kasacji konta włącznie.
Dodawanie specjalnych znaków do nazwy postaci może być traktowane tak samo jak bugusing, jeżeli Operator Gry stwierdzi, że ma to na celu uniemożliwienie ataków na w/w postać


§3 Naruszanie techniki gry


Środki, które mają na celu powodować ogromny Traffic (ruch) lub szkodzić przebiegowi gry, są niedozwolone. Zabronione są w szczególności automatyczne lub półautomatyczne skrypty, wydobywające informacje z bazy danych lub uruchamiające mechanizmy gry. Dlatego używanie ww. środków prowadzi do natychmiastowego i nieodwołalnego wykluczenia z gry. Zastrzegamy sobie prawo do odszkodowania w wysokości spowodowanych szkód plus wynikających z nich kosztów manipulacyjnych .


§4 Wymuszenia


Wymuszenia i groźby, które mają odniesienie do prawdziwego życia, mogą (w zależności od ich skali) prowadzić do stałego wykluczenia z jednego lub wszystkich serwerów, jaki i Forum BiteFight. Groźby odnoszące się do gry są dozwolone.


§5 Bashing


Definicja/Zakaz
Dopuszcza się maksymalnie pięć (5) ataków na danego gracza w ciągu jednej doby (liczone od godziny 00:00 do 23.59). Przekroczenie dopuszczalnego limitu ataków będzie interpretowane jako bash i karane blokadą konta wg tabeli kar.


§6 Wycofanie/Anulowanie


Środki, które zostały przedsięwzięte w stosunku do gracza przez odpowiedzialnego za dany serwer Operatora Gry, mogą zostać wycofane/anulowane tylko przez innego Operatora Gry jeżeli Administrator Gry wyrazi na to zgodę.


§7 Odszkodowanie


1. Jeżeli gracz znajdzie się w niekorzystnym położeniu wynikającym z błędów serwisu, błędów oprogramowania, niedostępności gry itp., to nie ma on żadnego prawa do roszczeń do przywrócenia wcześniej posiadanych wyników i statusu jego konta w grze (osobisty backup). O tym czy i w jakiej formie w drodze wyjątku odzyskanie statusu w grze jest możliwe, decyduje administrator gry, który jest informowany o sytuacji przez odpowiedniego operatora gry.

2. Jeżeli gracz próbuje ominąć podjętą przez operatora decyzje np. powierzając ta sama sprawę innemu operatorowi, to takie zachowanie prowadzi do wykluczenia gracza z gry (Wyjątek: zażalenia do wyższego rangą superoperatora).


§8 Wykluczenie z gry


Każde złamanie tych reguł może prowadzić do blokady lub wykluczenia z gry. W zależności od wagi wykroczenia mogą one (blokada lub wykluczenie) obowiązywać na wszystkich serwerach, jak i całej pozostałej ofercie BiteFight (np. oficjalnym forum BiteFight czy związanych z nim kanałami IRC). Team zobowiązuje się ścigać każdy przypadek złamania reguł gry wg. swojej najlepszej wiedzy, chęci i możliwości.


§9 OWU


Dla graczy, którzy z powodu ustanowionego prawa, niepełnoletności, narodowości albo innych powodów nie mogą prawnie zgodzić się na Ogólne Warunki Umowy (OWU), zostaną one dodatkowo przypominane przy okazji komentarzy i interpretacji wewnątrz gry. W takim przypadku gracz nie jest prawnie związany z OWU, jednak wtedy możliwa jest jednakowa ocena zachowania wszystkich graczy.


§10 Spam


Spam, bez względu na formę, mający na celu utrudnienie gry innym użytkownikom jest zabroniony.

Nota: Podlegają temu między innymi: linki referencyjne - na forach, czatach, ircu, usenecie, wiadomości reklamujące/oferujące na pw/pm, promocje zewnętrznych serwisów itp.


§11 Handel kontami


Konta są własnością:
Gameforge GmbH
Durmersheimer Str. 55
D-76185 Karlsruhe
Tel: +49 (0)721 / 1208571
Fax: +49 (0)721 / 1208574
E-Mail: [link widoczny dla zalogowanych]

Zabrania się prób sprzedaży konta lub pozyskiwania pieniędzy w inny sposób na przykład przez udostępnianie konta osobom trzecim. Zakaz ten dotyczy także upubliczniania oraz używania danych umożliwiających dostęp do konta, jak celowego omijania reguł gry i przepisów zawartych w OWU.§12 Zmiany w Zasadach Gry


BiteFight TEAM zastrzega sobie prawo modyfikacji Zasad Gry wraz z jej postępującym rozwojem. O jakichkolwiek zmnianach w Zasadach Gry użytkownicy bedą informowani na forum w odpowiednim temacie.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 13:38, 19 Maj 2007 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WaMpYmRoKu Strona Główna » Regulamin! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin